Krém na zvětšení poprsí. Vyplatí se koupit?

2. října 2017 v 15:36
Jelikož můj přítel má rád větší ženské přednosti, nestačí mu moje trojky a rád by o něco větší. Mám ho sice ráda a chci mu dopřát, ale pod kudlu kvůli tomu nepůjdu. Tak se stalo že jsem k narozeninám dostala luxusně vyhlížející krém na zvětšení prsou No1 Bust od kosmetické firmy DiAngelo. Prý budu mít do měsíce o jednu velikost větší prsa, a to je co říct. Dokonce prý obsahuje pravé 24 karátové zlato! Když jsem krém otevřela, zjistila jsem že má velice příjemnou konzistenci a hezky voní, tak jsem se rozhodla mu dát šanci. Krém má zvětšovat poprsí právě díky obsahu zlata a taky díky výtažkům z nějakých exotických bylin. Je to zcela přírodní a neobsahuje žádné hormony ani parabeny. Byla jsem tedy velice skeptická protože si myslím že hormony jsou asi jediné kromě operace, co dokáže prsa zvětšit.

Zvětšení prsou po jednom měsíci užívání

Výrobce sděluje zvětšení o jedn konfekční velikost za 4 týdny, což zní úžasně. Poté co jsem si mazala prsa každý den dvakrát, spolu s masáží, jsem musela konstatovat že užívání Bustu přineslo své ovoce. Kůži na prsou mám mnohem vláčnější než dřív, je napjatější a celkově vypadá zdravěji. Taky se zcela se ztratily drobné vrásky a strie a prsa působí plnějším dojmem. Došlo ke zvětšení prsou? K faktickému zvětšení nedošlo. Můj přítel sice tvrdí že se mu zdají o něco větší, ale do podprsenky se mi pořád vejdou.

Vyplatí se koupit tento krém?

S užíváním krému mám dobré zkušenosti. Sice se mi prsa téměř nezvětšily, ale jako hydratační, omlazující a pečující krém funguje skvěle. Bohužel je však cena poněrně vysoká (to asi to zlato ) takže pro běžnou péči o pokožku je asi příliš drahý. Ale pokud chcete svou přítelkyni překvapit luxusním dárkem, je No1Bust s 24 karátovým zlatem dobrý tip.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama