Říjen 2017

Co je to ketonová dieta

24. října 2017 v 16:02
Proteinová neboli ketonová dieta je způsob stravování, kdy omezíme příjem cukrů a uhlohydrátů a nahradíme je tuky a proteiny. Zcela vyloučit uhlohydráty asi nelze, ale měli bychom se snažit aby uhlohydráty netvořily více než 5 až deset procent naší potravy. Při tomto typu diety není potřeba počítat kalorie, můžete jíst tolik kolik dříve, ale tato dieta také omezuje chuť k jídlu , takže se zabrání přejídání.

Hubnutí pomocí ketonů

Při proteinové dietě nastartujeme v těle ketózu, což je stav kdy tělo místo aby spotřebovávalo živiny z uhlohydrátů, začíná místo toho spalovat tuky. To nastartuje velice rychlé hubnutí při kterém neztratíte svalovou hmotu a nedochází k jojo efektu..

Příjem proteinů během ketonové diety

Příjem proteinů závisí na vaší čisté tělesné hmotnosti bez tuku, a také na tom jak moc se pohybujete. Příliš mnoho proteinů může být na škodu, ale zase příliš málo proteinů může vést k odbourávání svalové hmoty během hubnutí a to rozhodně nechcete. Například, pokud vážíte 80 kg a váš tuk tvoří 30 procent vašeho těla, vaše čistá tělesná hmotnost bez tuku je 56 kg. V takovém případě byste měli konzumovat mezi 70 a 120 gramy čistého proteinu denně. Ketonovou dietu byst měli držet okolo 3 týdnů, Po kterých by měla následovat odpočinková fáze.

Kde se vzala ketonová dieta

Proteinové diety nejsou nic nového, byly objeveny už před více než 400 lety v USA, na profesorem univerzity v Masachutsess L Blackburnem, a velmi rychle si získaly popularitu zejména mezi herci, modelkami, sportovci a jinými celebritami, pro které je důležité umět rychle, bezbolestně a spolehlivě zhubnout.

Jak na dietu

Proteinovou dietu si můžete připravit sami pomocí běžných potravin obsahujících vysoké množství proteinů, jako například maso, doplněné čerstvou zeleninou, ale je možné si také u specializovaných firem objednat balíček s ketonovou dietou, kde dostanete předpřipravená jídla na celý měsíc rozdělená n jednotlivé porce, a nemusíte se starat ani o vaření, ani o velikost porcí. Přestože ketonové diety nejsou vhodné pro některé osoby jako jsou kojící nebo budoucí matky, jde o rychlý a účinný způsob jak zhubnout.

Krém na zvětšení poprsí. Vyplatí se koupit?

2. října 2017 v 15:36
Jelikož můj přítel má rád větší ženské přednosti, nestačí mu moje trojky a rád by o něco větší. Mám ho sice ráda a chci mu dopřát, ale pod kudlu kvůli tomu nepůjdu. Tak se stalo že jsem k narozeninám dostala luxusně vyhlížející krém na zvětšení prsou No1 Bust od kosmetické firmy DiAngelo. Prý budu mít do měsíce o jednu velikost větší prsa, a to je co říct. Dokonce prý obsahuje pravé 24 karátové zlato! Když jsem krém otevřela, zjistila jsem že má velice příjemnou konzistenci a hezky voní, tak jsem se rozhodla mu dát šanci. Krém má zvětšovat poprsí právě díky obsahu zlata a taky díky výtažkům z nějakých exotických bylin. Je to zcela přírodní a neobsahuje žádné hormony ani parabeny. Byla jsem tedy velice skeptická protože si myslím že hormony jsou asi jediné kromě operace, co dokáže prsa zvětšit.

Zvětšení prsou po jednom měsíci užívání

Výrobce sděluje zvětšení o jedn konfekční velikost za 4 týdny, což zní úžasně. Poté co jsem si mazala prsa každý den dvakrát, spolu s masáží, jsem musela konstatovat že užívání Bustu přineslo své ovoce. Kůži na prsou mám mnohem vláčnější než dřív, je napjatější a celkově vypadá zdravěji. Taky se zcela se ztratily drobné vrásky a strie a prsa působí plnějším dojmem. Došlo ke zvětšení prsou? K faktickému zvětšení nedošlo. Můj přítel sice tvrdí že se mu zdají o něco větší, ale do podprsenky se mi pořád vejdou.

Vyplatí se koupit tento krém?

S užíváním krému mám dobré zkušenosti. Sice se mi prsa téměř nezvětšily, ale jako hydratační, omlazující a pečující krém funguje skvěle. Bohužel je však cena poněrně vysoká (to asi to zlato ) takže pro běžnou péči o pokožku je asi příliš drahý. Ale pokud chcete svou přítelkyni překvapit luxusním dárkem, je No1Bust s 24 karátovým zlatem dobrý tip.