Září 2017

Co dělat když nechce stát

8. září 2017 v 13:42
Na jedné z internetových diskuzí jsem se nedávno dočetla jeden zajímavý dotaz, který zůstal bez odpovědi. Slečna, 18 let se ptala jestli je normální, že jejímu novému příteli, kterému je 28 let během milování zničeho nic ochabne a změkne, ještě než dosáhne vyvrcholení. Potom už je většinou příliš měkký než aby šel znovu zasunout. Jejich milování navíc také neprobíhá tak často, jak byla zvyklá u předchozích partnerů.
Co s tím? Nedostatečná erekce bývá problém sice u mužů spíše vyššího věku, ale občas se vyskytne i u mladších, zejména v případě že mají nezdravou životosprávu, vysoký tlak, hodně stresu, náročné zaměstnání a podobně. Moje kamarádka řešila nedávno podobný problém se svým manželem a podařilo se jim ho úspěšně vyřešit pomocí přípravku eregma na zlepšení erekce. Je to bylinný, přírodní přípravek, který při pravidelném užívání zvyšuje hladinu testosteronu, zvyšuje libido (chuť na sex) a taky zlepšuje prokrvení těch strávných partií takže erekce se velmi zlepší. Musí se sice užívat dlouhodobě a pravidelně, ale na druhou stranu se jedná o poměrně levnou záležitost, dávka za 500 kč vydrží celý měsíc. Obsahuje extrakty bylin jako je kotvičník nebo maca, které se používají jako účinná afrodisiaka v lidovém léčitelství.

Pokud se vyskytne problém v intimním životě a milování už není takové jako dřív, je možné použitím těchto bylinným přípravků značně situaci vylepšit, a možná si tak i zachránit vztah.