Srpen 2017

Vyplatí se koupit Mezodermu?

24. srpna 2017 v 14:02
Vrásky bývají pro každou ženu poměrně velký problém, obzvlášť pokud se objeví v poměrně mladém věku. Mnoho žen pak sahá po různých přípravcích na omlazení a nakupují krémy na odstranění vrásek. Mezi podobné krémy patří také Mezoderma youth activator, který slibuje omlazení pokožky a odstranění vrásek. Jak je to ale s jeho účinností doopravdy? Jedná se opravdu o zázrak moderních omlazujících technologií, jak slibuje výrobce, nebo jen o další průměrný krém proti vráskám, jakých jsou na trhu desítky?

Rozhodla jsem se tento přípravek vyzkoušet, protože i když se řadím mezi mladší, pleť už není taková jako když mi bylo 20. Krém je to poměrně drahý, ale naštěstí jsem se trefila zrovna do probíhající slevy, takže jsem při koupi ušetřila skoro polovinu ceny a měla jsem zdarma poštovné. No nekupte to. Podle popisu složení je hlavní účinná látky Matrixyl, což je nejaký super high tech peptid který vyplňuje vrásky a tím je odstraňuje. Přípravek dále obsahuje guaranu, vitamin C, kyselinu hlauronovou a extrakt zeleného čaje.


Po dvou měsících mohu říci že ke slibovanému zlepšení došlo. Vrásky se zmenšily a pleť se viditelně vyhladila. Je teď více napjatá a jemnější. Podle fotek které jsou vidět na internetu to není takové zlepšení jak na těch fotkách, ale tam jsou zase ženy mnohem starší takže ten výsledek může být také jiný.


Doporučila bych krém Mezoderma youth activator ke koupi?

Asi ano. Ve srovnání s jinými krémy proti vráskám, které jsem taky vyzkoušela, Mezoderma ve výsledcích nijak nezaostává, spíše je lepší. Takže za vyzkoušení rozhodně stojí. Škoda jen poměrně vysoké ceny, ale pokud narazíte na slevu jako já, stojí to za to.